ss21ok

WYMIANA

Masz 14 dni na dokonanie wymiany od dnia otrzymania przesyłki.
Wymieniamy produkty w tej samej lub wyższej kwocie zakupy – wtedy należy dopłacić różnicę pieniężną, na konto bankowe wskazane w mailu potwierdzającym dokonaną wymianę.
Wymiana jest możliwa, jeśli w chwili przyjęcia i rozpakowania przez nas paczki, mamy na stanie wybrany na wymianę produkt. W przeciwnym wypadku dokonujemy zwrotu.
Pobierz i wypełnij formularz wymiany (tutaj), a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy: sklep@onfleek.com.pl, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem.

Przesyłkę należy nadać na adres:
OnFleek Sp. z o.o
Ul. Piaskowa 1, Sołtyków,
26-640 Skaryszew

Wysyłka produktów z wymiany nastąpi w ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

ZWROT

Masz 14 dni na dokonanie zwrotu od dnia otrzymania przesyłki. Produkt powinien być zwrócony w stanie kompletnym i nienaruszonym. Powinien zawierać wszystkie elementy w tym: metki oraz plomby, a także potwierdzenie zakupu – paragon / faktura, na podstawie których będzie możliwy zwrot zakupionych towarów.
Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

Pobierz i wypełnij formularz zwrotu (tutaj), a następnie prześlij nam zdjęcie/skan na adres mailowy: sklep@onfleek.com.pl, a oryginał dołącz do paczki ze zwrotem.

Przesyłkę należy nadać na adres:
OnFleek Sp. z o.o
Ul. Piaskowa 1, Sołtyków,
26-640 Skaryszew

Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Koszt wysyłki zwrotnej ponosi klient.

REKLAMACJA

W pierwszej kolejności prosimy zgłosić reklamację na adres mailowy: sklep@onfleek.com.pl. W treści wiadomości należy podać numer zamówienia, opisać wadę i przesłać zdjęcia.

Następnie należy uzupełnić formularz reklamacyjny (tutaj), który będzie zawierał numer zamówienia, imię i nazwisko zamawiającego, oraz szczegółowy opis wady/uszkodzenia.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas paczki. Decyzje wysyłamy na podany w formularzu adres mailowy. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas wiadomość na adres: sklep@onfleek.com.pl.

Przesyłkę należy nadać na adres:
OnFleek Sp. z o.o
Ul. Piaskowa 1, Sołtyków,
26-640 Skaryszew