Kolekcja Palm Springs

PalmSprings

Pierwsza kolekcja On Fleek to podróż do Palm Spring. Możesz spodziewać się stylu z klimatem vintage i modowego eklektyzmu. Kolekcję tą wyróżniają dwie cechy: odważność i unikatowość. Ta zabawna, ekscytująca i niezapomniana ucieczka przez pustynię jest gorąca przez cały rok, tak jak wszystkie modele z kolekcji Palm Springs.

W kolekcji Palm Springs nie brakuje zwiewnych sukienek w kwiatowe wzory, które są teraz on fleek! Każdy element tej kolekcji pokazuje charakterystyczne kalifornijskie cechy: beztroskiego ducha, charyzmę, siłę, swobodę i hollywoodzki styl. Szerokie ramiona, barwne wzory i drapania nadają kolekcji elegancji i szyku.

Energetyczne, soczyste kolory ubrań do noszenia na co dzień czy specjalne okazje. Sukienki mini podkreślą Twoją figurę, dodadzą seksapilu i wdzięku. Idealny krój dla wszystkich kobiet, a zwłaszcza tych, które lubią eksponować nogi i podkreślać atuty swojej figury.

Wydaje się, że wszystkie palmy falują i witają Cię po przyjeździe do Palm Springs w Kalifornii. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Tobą naszą podróżą. 

Modelki:
Sandra Kaczorowska i Kristina Gwiazda

Fotograf:
Radek Świątkowski

Wybór On Fleek

Poznaj ulubione stylizacje z kolekcji Palm Springs, założycielek marki On Fleek.

PalmSpringsMMN

W kolekcji Palm Springs poczujesz się #OnFleek

OnFleek_Symbol_O_Black