Marka On Fleek oparta jest na pewności siebie,
kobiecości i indywidualności.

 

RL7-ST_g

Behind the Brand

On Fleek to polska marka modowa premium, założona w 2020 roku przez trzy siostry, które z miłości i pasji do mody w maju 2020 r. wprowadziły na rynek pierwszą autorską kolekcję ubrań adresowaną do odważnych, pewnych siebie kobiet, chcących podkreślić swoją indywidualność i kobiecość we wszystkich aspektach życia. 

Marka On Fleek oferuje trzy linie: odzież elegancką, ubrania sportowe i casual – linia basic oraz kolekcję skórzaną, w skład której wchodzą modele ICON – skórzana kurtka MONTANA i skórzany płaszcz VERMONT.

Kobiety, które noszą ubrania On Fleek nie boją się ryzykować, obrać własną drogę i przeżyć przygodę.

Naszym celem jest tworzenie ubrań, które inspirują kobiety
do uwzględnienia ich wyjątkowości we wszystkich aspektach życia.
Jeżeli to jak dziś wyglądasz wywoła uśmiech na Twojej twarzy,
to znaczy, że spełniłyśmy swoją misję.”

MaMiNa

założycielki marki On Fleek

22.02.20210432 1 kopia

Born in Poland

Wszystkie modele ubrań On Fleek zostały uszyte w Polsce z wysokiej jakości włoskich materiałów, przy zachowaniu najwyższej jakości wykończenia. Tworzenie przez nas wzoru na tkaninach sprawia, że stają się one wyjątkowe. Każda rzecz została wykonana pod okiem specjalistów, aż do momentu uzyskania perfekcji w każdym calu.

W kolekcjach On Fleek znajdziemy produkty wykonane m.in. z bawełny, jedwabiu, skóry czy wełny.

OnFleek Fashion Company

Nasza wizja

Esencją stylu marki jest wywołanie efektu ‘on fleek’, co oznacza, że niezależnie od okazji: od wieczornych wyjść, po spotkań z BAEs, czy komfortowego i minimalistycznego at-home wear w czasie facetime’owania z przyjaciółmi, będziemy wyglądać perfekcyjnie i zjawiskowo, dzięki niezwykle kobiecym ubraniom, w których dostrzeżemy wiodące trendy.

Początki powiedzenia „on fleek” można łączyć z samą Kim Kardashian, która użyła tego określenia chcąc podkreślić, że brwi zawsze powinny wyglądać idealnie #eyebrowsonfleek, czyli właśnie w punkt!

Od pamiętnego postu celebrytki, powiedzenie weszło do codziennej mowy naszego pokolenia. Dziś nie tylko brwi powinny wyglądać on fleek

OnFleek Fashion Company

On Fleek to

Jakość bycia perfekcyjnym,
oznaczenie doskonałości i nieskazitelności

Połączenie lekkości i elegancji. równoznaczne z „byciem w punkt”

O NAS